OK
Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi irodájába,
5 fős IT csoportja bővítéséhez
felvételt hirdet

IT rendszergazda

munkakörbe

Esztergom

  • Középiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő

Főbb feladatok:

  • Felhasználóktól érkező hibajelentések feldolgozása, megválaszolása első szinten
  • A felmerülő problémák azonosítása, monitorozása, adott esetben javítása, vagy javaslat a javításra
  • A meglévő IT rendszerek folyamatos üzemének biztosítása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Windows szerver operációs rendszer és Office szoftvercsomag üzemeltetői szintű ismerete
  • Számítógépes hálózati ismeretek
  • 1-3 év IT szakami tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Adatbáziskezelő alkalmazások ismerete
  • Virtuális számítástechnikai környezetek ismerete
  • Linux rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + juttatási csomag
  • Kulturált, inspiráló munkakörülmény, szabálykövető vállalati környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy 28 éve sikeresen működő, magyarországi és külföldi telephellyel rendelkező multinacionális vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet, bruttó fizetési igény megjelölésével, a 'Jelentkezem' gombon keresztül vagy postai úton a 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre kérjük elküldeni.