OK
Gyöngyösi gyárunkba keresünk jelentkezőket az alábbi teljes munkaidős állásra:

HR TRÉNING ADMINISZTRÁTOR

Gyöngyös

  • Középiskola
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk.
Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 400 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

FELADATOK:

  • A P&G személyügyi politikájának képviselete vállalaton belül és kívül,
  • A személyügyi folyamatok koordinálása és azok hibamentes kivitelezésének biztosítása,
  • Részvétel új személyügyi folyamatok/koncepciók kidolgozásában, bevezetésében és működtetésében,
  • Részvétel a HR stratégia kialakításában és a stratégiához illeszkedő HR folyamatok kiépítésében.

ELVÁRÁSOK:

  • Szakma specifikus egyetemi/főiskolai végzettség előny
  • Humán erőforrások terén szerzett tapasztalat előny
  • Microsoft Office 365 applikációk felhasználói ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete-középfok szóban és írásban
  • Önálló, pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Komplex feladatok kezelése (prioritásállítás, egyszerre több projekt vezetése)
  • Analitikus és megoldásorientált gondolkodásmód
  • Képesség egyaránt csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Rugalmas, proaktív, agilis jelentkezőket keresünk, jó kommunikációs és együttműködői készséggel

AMIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Saját állományban, P&G dolgozóként hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • A bér megegyezés tárgya a szakmai tapasztalat függvényében
  • Időarányosan számított 13. havi fizetés
  • Önkéntes nyugdíj pénztári tagság; a havi bruttó alapbér 2% erejéig a munkáltató hozzájárulást fizet
  • Cafeteria rendszer: bruttó éves keret: 240.000 Ft, a 2019-ben választható elem: OTP Szépkártya
  • (3. hónap próbaidő után)
  • A munkába járás költségéből saját gépkocsi használata esetén 27 Ft/km-t térítünk. Ha tömegközlekedést veszel igénybe, térítjük a MÁV és VOLÁN bérlet vagy jegy árának a vonatkozó kormányrendeletben meghatározott százalékát (jelenleg 86%). Ingyenes dolgozói buszjárat biztosítása Gyöngyösről.
  • Kedvezményes étkezési lehetőség igénybevétele a gyár területén található étteremben
  • Csoportos életbiztosítás
  • Részvényvásárlási program
  • Sportklub tagság (3. hónap próbaidő után), valamint ingyenes a gyár területén levő edzőterem, futballpálya használat az első naptól
  • Karácsonyi ajándékcsomag
  • Lakhatási támogatás nettó 60.000 Ft (GYÖ+50 km körzetből, GYÖ + 10km vagy 20 perces utazási körzetbe költözés esetén)

Egyéb, nem pénzbeli juttatások:

  • táppénzkiegészítés hosszabb betegség esetén
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • karácsonyi ajándék és vacsora
  • vállalat termékeiből nagyker áron való vásárlási lehetőség
  • minden munkavédelmi eszköz és munkaruha biztosítása
  • negyedéves családi programok: vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.