OK

Budapest, XV. kerület

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

HR specialista (személyügyi terület)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Munkaügyi adminisztráció: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása, személyügyi törzsadatok karbantartása.
  • Belépéshez, kilépéshez kapcsolódó folyamat teljes körű koordinációja
  • Kompenzációs és juttatási folyamatok adminisztrációja (pl.: éves bérfejlesztés és bónusz kifizetés, cafeteria)
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • A területhez tartozó projektekben közreműködés, felelősségi körbe tartozó projektek önálló menedzselése
  • Folyamatfejlesztés, meglévő szabályzatok és folyamatok felülvizsgálata

Mi különböztet meg másoktól?

  • Releváns, gyári környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • SAP HR modul, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Mit érdemes még tudnod?

  • Kölcsönzött státusz

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i)

  • HR, Munkaügy
  • HR manager, HR vezető
  • HR generalista, Specialista
  • Szükséges tapasztalat

    1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges végzettség

    Főiskola

    Szükséges nyelvtudás

    Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

    Foglalkoztatás jellege

    Teljes munkaidő