OK

HR PROJEKTVEZETŐ

Budapest

  • Főiskola
  • Nem igényel nyelvtudást

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Személyzetgazdálkodással kapcsolatos folyamatok, projektek vezetése
  • Kompenzációs rendszer fejlesztése, alakítása
  • HR alaprendszerek fejlesztése (munkaköri struktúra, kompetenciák, dokumentáció)
  • Teljesítménymenedzsment folyamat működtetése, fejlesztése
  • Utánpótlás- és tehetségmenedzsment folyamatok szervezése
  • A HR folyamatokat támogató IT-rendszerek felügyelete, fejlesztése
  • Szervezetfejlesztési tárgyú projektek vezetése
  • Releváns HR-támogatás valamennyi szervezeti egység részére
  • HR riporting rendszer fejlesztése, riportstruktúra és tartalom finomítása

Elvárások

  • Érdemi tapasztalat, valós tudás valamennyi releváns HR-folyamat, részterület vonatkozásában
  • Felsőfokú végzettség
  • Érdemi tapasztalat HR folyamatok irányítása és szervezése terén, 2-300+ létszámú szervezeteknél
  • Stratégiai gondolkodás, képesség koncepciók kidolgozására, megindokolására, prezentálására
  • Projektszemlélet, képesség feladatok koordinálására, megszervezésére

Előnyt jelent

  • Kisebb létszámú szervezeti egység vezetésében szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete (angol nyelv ismerete preferált)

Szükséges kompetenciák

  • Lényeglátás, rendszerszemlélet;
  • Innováció, kreativitás, alkalmazkodás megváltozott üzleti környezethez;
  • Határozott, jó kommunikációs készséggel rendelkező személyiség;
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés;
  • Jó szervező- és kezdeményezőkészség;
  • Csapatmunka és együttműködési készség.

Amit a Waberer's kínál

  • Érdekes, motiváló feladatok
  • Nagyvállalati környezet, méretben és struktúrában kiemelkedően nagy szervezeti tapasztalat megszerzésének lehetősége
  • Feladat- és megoldás-orientált működési környezet, lehetőség értékteremtésre, alkotásra
  • Gyors döntési utak, közvetlen, dinamikus kommunikáció
  • Versenyképes alapbér és bónusz
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség