OK

Bőcs

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok
  • Teljes munkaidő
  • 5-10 év
HR Business Partner

Tapasztalt HR szakemberként szeretnék egy ígéretes, stabil hátterű céget támogatni a munkáddal? Egy jövőbe mutató, folyton megújuló vállalat keresi új kollégáját:

pozícióban

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Stratégiai és operatív döntéshozatalokban való aktív részvétel
  • Ennek érdekében kapcsolattartás a társ területek vezetőivel
  • Hosszútávú üzleti terv kialakítása, megvalósítása és fenntartása
  • Szervezeti hatékonyságnövelés
  • Teljesítményértékelések menedzselése
  • A szervezettel kapcsolatos változásokban való támogatás
  • A HR üzletág összehangolása a hosszútávú üzleti célokkal
  • Külföldi társosztályokkal, vezetőkkel való együttműködés

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • HR vagy gazdasági területen szereztél diplomát
  • HR Business Partnerként legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Vezetői képességeid szeretnék egy nemzetközi vállalatnál kamatoztatni
  • Ismered a hazai munkaügyi jogszabályokat és nyomon követed annak aktuális változásait
  • Az angol nyelvet magabiztosan, tárgyalási szinten használod
  • Változásmenedzsmentben is szereztél már tapasztalatot
  • Kiváló kommunikációs és erős kapcsolatépítő készséggel rendelkezel
  • Naprakész tudásod van HR-ben és ezt üzleti gondolkodásmóddal tudod párosítani

Egymást keressük, mert:

  • A vállalati stabilitás mellett összhangba tudod hozni a folyamatos megújulással és fejlődés érdekében nyitott vagy a változásokra
  • Részt vennél szervezeti változások menedzselésében
  • Erős coaching képességeid szeretnéd kamatoztatni és ezzel támogatni a vezetők munkáját
  • Gondolkodásmódod megegyezik a miénkkel: eredményorientált vagy és „out of the box” gondolkodsz
  • Egy lendületes csapatban el tudod képzelni a közös munkát

Mit kínálunk munkádért cserébe?:

  • Rugalmas juttatási csomagot és bónuszrendszert
  • Változatos karrierlehetőséget, akár nemzetközi szinten is
  • Csapatépítő rendezvényeket
  • Egy olyan termék előállítását segítheted, ami minden buli alapja

Állás, munka területe(i)

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat

5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.