OK

Budapest

  • Középiskola
  • Francia - Középfok
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év

Partnercégünk -2013 óta működő- Európa egyik vezető független informatikai infrastruktúra-szolgáltatója. Széles körű lehetőséget kínál olyan területeken, mint például az IT Service Desk, a pénzügy és számvitel, a logisztika, a jelentések készítése, az IT fejlesztés és a projektmenedzsment.

Franciául beszélő könyvelő

Feladatok

  • A beérkező számlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljes körű ellátása és work-flow adminisztráció
  • Digitális számlázási folyamatok fejlesztése
  • Beérkező számlák időben történő feladásának biztosítása
  • Információnyújtás a szállítók részére a zökkenőmentes folyamatok érdekében
  • Proaktív problémamegoldás a társosztályok segítségével

Elvárások:

  • tapasztalat pénzügyi területen, preferáltan számlázással kapcsolatos feladatokban
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel
  • Francia és angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Egy barátságos csapat tagja lehetsz
  • SAP és pénzügyi képzések
  • Nyelvtanfolyamok és tehetségprogramok
  • Képzési lehetőségek és stabil karrier út
  • Home Office lehetőség és rugalmas tervezés

Állás, munka területe(i)

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Francia (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.