PROFESSION

OK

PSP Siklóssy & Partner Kft.

FACILITY MANAGERT

Budapest Belváros

Feladatai: közel hat beosztott technikus/mérnök és alvállalkozók vezetése, tárgyalások folytatása, büdzsé összeállítása és heti nyomon követése, a vevői elégedettség fenntartása, rendszeres prezentáció és jelentések összeállítása a megrendelők és az ügyvezető számára, minőségbiztosítás, projektmenedzsment.

Ideális pályázónk a projektet sajátjának érző, munkájára igényes, józan paraszti ésszel gondolkodó, megoldásokat kereső mérnök, aki többéves szállodai vagy irodaház üzemeltetési gyakorlattal rendelkezik, jó tárgyalási képessége van, megrendelőivel udvariasan és készségesen bánik, embereivel szigorú és következetes, de a jó hangulatot fenntartani képes vezető. Megbízhatóság, pontosság, az adott szó tisztelete, német- vagy angoltudás elvárás.

Kölcsönös megfelelés esetén a feladattal arányos kompenzáció, kifejezetten jó hangulatú, összeszokott, stabil csapat várja.

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48662 . pályázati számra hivatkozva várjuk.

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest