OK

Profession Services

Gyöngyös

  • Főiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év

A világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó partnercégünk keresi legújabb kollégáját Extrudálási Gyártástámogató Mérnök pozícióban, Gyöngyösön

Extrudálási Gyártástámogató Mérnök

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Versenyképes fizetéssel, és bónusszal honorálják munkádat
  • Nemzetközi környezetben hasznosíthatod az eddig tanultakat
  • Lehetőséged lesz új technológiák, folyamatok megismerésére gyártói környezetben
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egy stabil háttérrel rendelkező vállalat legújabb tagja lehetsz

Amik a feladataid lennének:

  • Extrudálási területen meglévő és új technológiai műszaki megoldások kidolgozásának, módosításának, fejlesztésének koordinálása
  • Eseti és tervezett karbantartási tervek elkészítése
  • A termelés során keletkező nem megfelelőségek okainak kiderítése, megszüntetése a gyártó területekkel együttműködve
  • A gyártási technológiában résztvevő berendezések hatékonyságának figyelemmel kísérése
  • Gyártási folyamatok összehangolása
  • Géptelepítésekben való közreműködés, rendszeres kapcsolattartás gépgyártó és gépjavító partnerekkel
  • Beszállítók felkutatása és tőlük árajánlat bekérése

Amikre szükségünk van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, mechatronika, vagy villamosmérnök)
  • Minimum 3-5 éves gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Extrudálási területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny lehet a számodra:

  • Kommunikáció képes német nyelvtudás szóban és írásban
  • LEAN szemlélet
  • SAP, AutoCad, SolidWorks ismerete

Állás, munka területe(i)

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő