OK

Alsónémedi

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Legyen részese sikerünknek!Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 223 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

Értékesítési Asszisztens

pozícióba.

Feladatok:

  • Kimutatások, elemzések készítése Excelben, azok naprakész vezetése
  • Adatok rögzítése és nyilvántartás, folyamatok nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés az üzleti hálózattal és Társosztályokkal
  • Az értékesítési osztály munkájának teljes körű támogatása, egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Office felhasználói ismeret, kiemelten Excel gyakorlat
  • Logikus szemlélet, rendszerben való gondolkodás
  • Pontos, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhető és dinamikus személyiség

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett asszisztensi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Próbaidő lejárta után 14.000,- Ft értékben OTP SZÉP Kártya
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i)

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Legyen tagja a csapatunknak:

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.