OK

Építésvezető/művezető

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást

Stabil piaci háttérrel, több évtizedes nagy tapasztalattal rendelkező Kft. keres határozatlan idejű munkaszerződéssel, 8 órás munkaidőbe munkatársakat több telephelyére.

FŐBB FELADATOK

  • Mélyépítési feladatok teljes körű megvalósítása saját kapacitással és alvállalkozókkal.
  • A kivitelezés minőségének és technológiai követelményeinek betartatása, ellenőrzése
  • Az eszközök koordinálása, állaguk ellenőrzése
  • Kiviteli és megvalósulási dokumentációk összeállítása
  • A megbízóval való kapcsolattartás
  • Elszámolások elkészítése, egyeztetése a megbízóval

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú /középfokú végzettség
  • Mélyépítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, megbízható és precíz munkavégzés
  • Rutinfeladatokban való jártasság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • 1-3 év tapasztalat
  • Fizetési igény megadása, és fényképes önéletrajz küldése

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Szeged és környéke

AZ ÁLLÁS KEZDÉSÉNEK VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

2019.09. hó