OK

Budapest IX. kerület

  • Középiskola
  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Teljes munkaidő
  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Stratéga, csapatjátékos és projektvezető vagy egy személyben, aki képes inspirálni egy egész szervezetet? Otthonosan mozogsz a digitális világban és ismered az Online marketing eszközöket? Szeretnéd saját stílusodra formálni egy cég online marketing stratégiáját? Projektmenedzsment tapasztalatod is van, amit szívesen kamatoztatnál?

Digital Marketing Menedzser

FŐBB FELADATOK:

  • Digitális stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Digitális kampányok menedzselése
  • Együttműködés ügynökségekkel
  • Digitális projektek menedzsmentje
  • Kapcsolattartás a nemzetközi központtal, a legjobb gyakorlatok beépítése a hazai gyakorlatban
  • Büdzsé tervezése és kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 5 év marketing területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat FMCG márkaépítésben és márkamenedzsmentben
  • Stratégiai gondolkodásmód, innovatív személyiség
  • Projekt menedzsment tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Rálátás az üzleti folyamatokra és eredményekre
  • Szabadság a helyi fejlesztésekben
  • Nemzetközi kapcsolatok
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i)

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat

5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.