PROFESSION

OK

FMC Dialízis Center Kft.

DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

Ha fontosnak tartod a folyamatos szakmai fejlődést, ha szeretnél egy kiemelkedően tiszta és igényes környezetben dolgozni, ha rátermett vagy, önálló és jó problémamegoldó készséggel rendelkezel, ha vonz a munkaidő, ahol nincs éjszakázás és vasárnapi munkavégzés, akkor nagyon jól éreznéd Magad nálunk.

Kiket keresünk?

Akiknek legalább Ápoló OKJ 54 vagy OKJ 55, felnőtt szakápolói vagy ezzel megegyező szintű végzettsége van Akiknek van érvényes működési engedélye és kamarai tagsága

Feladatok

Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása Csúcstechnológiával, európai szintű eszközökkel, gépekkel a lehető legmagasabb szintű dialízisellátás biztosítása a betegeinknek Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése Betegek pszichés támogatása

Amit kínálunk

Egészségügyi bértáblát felülmúló fizetés és egyéb juttatások (cafeteria, teljesítménybónusz) Évenkénti béremelés Helyi egyedi feladatokért külön díjazás Többletmunka elismerése Jubiláló dolgozóink munkájának 10-15-20 évenkénti elismerése Szükséges eszközök, munkaruha, papucs, védőfelszerelés biztosítása Összetartó, jó csapat Általában 2 műszakos (8 órás) munkarend 6:00-22:00 között vagy esetenként 1 műszakos (11 órás) munkarend 7:00-18:00 között Hangsúlyt fektetünk a magánélet és a munka közötti egyensúlyra Képzések és továbbtanulás támogatása

Munkavégzés helye

Az alábbi dialízis központjaink egyikében:

Budapest (1077 Budapest, Rottenbiller utca 13.; 1083 Budapest, Korányi S. utca 2/A)
Miskolc (3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.)
Salgótarján (3100 Salgótarján, Füleki út 54-56.)
Cegléd (2700 Cegléd, Törteli út 1-3.)
Kecskemét (6000 Kecskemét, Csabay Géza krt. 21.)
Ózd (3600 Ózd, Bem utca 3.)
Hatvan (3000 Hatvan, Balassi Bálint út 16.)
Pécs (7624 Pécs, Pacsirta u. 1.)
Nagykanizsa (8800 Nagykanizsa, Kossuth tér 17.)
Kiskunfélegyháza (6100 Kiskunfélegyháza, Fadrusz János u. 4.)

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet. CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Budapest, Miskolc, Salgótarján, Cegléd, Kecskemét, Ózd, Hatvan, Pécs, Nagykanizsa, Kiskunfélegyháza