OK

Debrecen

  • Középiskola
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Teljes munkaidő
  • Több műszak
CAll Center Munkatárs

Szeretnél fiatalos, jó hangulatú csapatban, komoly és felelősségteljes munkát végezni?
Nemzetközi pénzintézet újonnan induló debreceni telefonos ügyfélszolgálatába keresünk új munkatársakat!
Amennyiben fontos számodra, a folyamatos fejlődési lehetőség és hogy digitális környezetben, érdekes feladatokkal, fejlődve tudj dolgozni és karriert építeni, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Mik lesznek a feladataid?

  • Pénzügyi termékeinkről, szolgáltatásainkról érdeklődő ügyfeleink igényeinek teljes körű kiszolgálása
  • Panaszkezelés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Mit várunk el Tőled?

  • Minimum középfokú végzettséget
  • Több műszakos munkavégzés vállalását
  • Határozott kommunikációt szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket
  • Pontosságot és Precizitást
  • Sikerorientált hozzáállást
  • Segítőkész személyiséget

Milyen juttatási csomag vár Rád?

  • Éves bruttó alapbér: 3.240.000 Ft
  • Éves rugalmas juttatás (cafetéria): 324.000 Ft
  • Teljesítményfüggő jutalom
  • Személyi használatú okos telefon havi 5GB adatforgalommal

Munkavégzés helye: DEBRECEN

Jelentkezési határidő: 2020. december 15.

Állás, munka területe(i)

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!