OK

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, munkatársat keres győri telephelyére –

CAD / CAM tervező

pozícióba.

Győr

  • Főiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

FELADATOK:

  • Egyedi CAD/CAM tervezési feladatok. (gyártókészülékek, sablonok, szerszámok tervezése)
  • Mérőberendezések használata, mérési jegyzőkönyvek készítése.
  • Munkahelyi vezető által meghatározott tervezési feladatok elvégzése, a rendelkezésére bocsájtott dokumentáció alapján
  • Dokumentációk, rajzok, darablisták nyilvántartása.
  • Ajánlati rajzok készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • CAD/CAM tervezési ismeretek
  • Önálló munkavégző képesség
  • Felhasználói szintű PC-ismeretek

ELŐNYÖK:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • SIEMENS NX program ismerete
  • Idegen nyelvtudás

AMIT NYÚJTANI TUDUNK:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Hosszú távú, biztos álláslehetőség
  • Lendületes, fiatal csapat