OK

Budapest, V. kerület

  • Főiskola
  • Angol - Felsőfok
  • Teljes munkaidő
Business Center Manager

Partnercégünk A+ kategóriás, prémium minőségű irodaházban biztosít irodákat ügyfelei számára. A helyszín Budapest egyik legfrekventáltabb része, az ízlésesen felújított Széchenyi István tér, amely a Lánchíd pesti hídfőjének közelében helyezkedik el. Az irodaházat páratlanná teszi nagyszerű lokációja, csúcstechnológiájú építészeti megoldásai, tágas és attraktív közös terei, kimagasló anyagminősége és bőséges benapozottsága.

Feladataid lesznek:

  • A forgalmas fogadóterület kezelése, amely biztosítja a professzionális „első benyomást”
  • A meglévő ügyfelek napi igényeinek kezelése
  • Kivételesen magas szintű ügyfélszolgálat biztosítása
  • Annak biztosítása, hogy minden tárgyalóterem és videokonferencia létesítmény a központi előírásoknak megfelelően legyen felépítve
  • A bemutató iroda, tárgyalótermek és közös helyiségek beállításának biztosítása
  • A központ nyitása és zárása (pl. recepció/tárgyaló területe) a központ szabványainak megfelelően

Amit Tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettséget
  • Kiemelkedően erős és aktív angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt (a munkád 85%-át angolul fogod végezni, így ez nagyon fontos kritérium)
  • Erős MS Office ismereteket
  • Magas problémamegoldó készséget
  • Barátságos és ügyfél orientált hozzáállást

Amit a cég ajánl számodra:

  • Igazán kiemelkedő alapbért
  • Havonta kifizetésre kerülő jutalékot
  • Cafeteriat
  • Bejárás támogatást (BKV bérlet támogatás)
  • Prémium minőségű egységes öltözetet
  • Exkluzív munkakörnyezetet a város szívében
  • Támogató munkatársakat és menedzsment csapatot

Állás, munka területe(i)

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.