OK

Beszerző asszisztens

Kiváló kapcsolattartó

Budaörs

  • Középiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év

A hazai tulajdonú Umundum Kft. 2005 óta foglalkozik műanyag félkész termékek kis- és nagykereskedelmével. A Budaörsi Technológiai és Ipari Parkban található telephelyünkre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat.

Feladatok

  • A kereskedelmi, raktári igények alapján a beszállítók felé a megrendelések leadása, nyomon követése
  • A beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • A beszerzendő árukkal kapcsolatos összes adminisztráció rögzítése, naprakész állapotban tartása a vállatirányítási rendszerben (SAP)
  • A beérkező szállítmányok fuvarjának megszervezése, az ezzel kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása (pl. EKAER)
  • Részvétel a beszerzési folyamatok optimalizálásában
  • Tárgyalások előkészítésében, lebonyolításában való részvétel, döntések előkészítése
  • Értékesítő, ügyfélszolgálatos kollégák munkájának segítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer használatában jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontosság, kitartás
  • Minimum 3 éves tapasztalat beszerzés/logisztika területen

Előny

  • Ipari területen szerzett kereskedelmi tapasztalat
  • Beszerzési vagy logisztikai területen tapasztalat
  • SAP felhasználói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, teljesítmény alapú bónusz)
  • jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.