OK

Érdekel a beszerzés területe? Szívesen belelátnál egy piacvezető nagyvállalat életébe? Cégünk mottója: megbízhatóság, minőség, innováció. Ha tudsz ezzel azonosulni és precíz, motivált és megbízható vagy, Téged keresünk!

Az UNIX Autó Kft. Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. Közel 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több, mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

Beszerzési Adminisztrátor

BUDAPEST XIII. kerület

1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

  • Középiskola
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Amit Neked kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál, biztos jövedelemmel
  • Tervezhető munkaidő heti 40 órában, szabad hétvége
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon (magán használatra is)
  • Átfogó betanulási rendszer és támogató csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet

A Te feladataid:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzések koordinálása és érkeztetése
  • Beszerzési Manager munkájának adminisztratív támogatása
  • Beszállítói bizonylatok adminisztrálása
  • Táblázatok, statisztikák készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Haladó szintű Microsoft Office ismeretek (kiemelten Excel)
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes és pontos munkavégzés

Előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Középszintű angol nyelvtudással (kiemelten írásban)

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi linkre kattintva töltheted fel adatbázisunkba: