OK

Szívesen belelátnál egy piacvezető nagyvállalat életébe? Szeretnél olyan munkát végezni, amellyel aktívan hozzájárulsz a cég megfelelő működéséhez, fejlődéséhez? Cégünk mottója: megbízhatóság, minőség, innováció. Ha tudsz ezzel azonosulni, precíz, megbízható és határozott vagy, Téged keresünk!

Kik vagyunk?

Az UNIX Autó Kft. Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója. Közel 30 éves múltra tekintünk vissza, Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több, mint 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk új munkatársat keres az alábbi területre:

Belső Ellenőr – román nyelvtudással

1139 Budapest XIII. Frangepán utca 55-57.

  • Középiskola
  • Román - Középfok/kommunikációképes szint
  • Teljes munkaidő
  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

A Te feladataid:

  • Kereskedelmi egységeink és logisztikai központunk működésének ellenőrzése
  • A vállalat áruforgalmi folyamatainak felügyelete, betartatása
  • Ellenőrzéssel kapcsolatos kiküldetések (átlag havi 1 hét) teljesítése – így lehetőséged nyílik rá, hogy a gyakorlatban is lásd a működési folyamatokat
  • Leltárak felügyelete, ellenőrzése
  • Javaslattétel a hiányosságok felszámolására

Amit Tőled elvárunk:

  • Rendelkezel román nyelvtudással
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat
  • Megbízhatónak, határozottnak tartod magad, továbbá precíz, felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • Műszaki érdeklődés, autóalkatrész ismeret előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál, biztos jövedelemmel
  • Tervezhető munkaidő heti 40 órában, szabad hétvége
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon (magán használatra is), laptop, ruházat
  • Átfogó betanulási rendszer és támogató csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajzzal) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.