OK

Belföldi gépjárművezető

munkakörbe.

Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.

Győr

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Teljes munkaidő

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. egy stabil hátterű, 73 éve sikeresen működő német vállalatcsoport leányvállalata, Magyarországon több telephellyel: Győr, Tatabánya, Oroszlány, Tét és Dunakiliti településeken. A régió egyik legjelentősebb logisztikai vállalata vagyunk 500 munkavállalóval, létszámunk, a dinamikus bővítéseknek köszönhetően, folyamatosan növekszik. Érjük el közösen céljainkat, csatlakozz hozzánk

Főbb feladatok, munkák:

  • rakomány szállítása 24 tonnás automata, modern tehergépjárművel
  • Győrön belül, 2 telephely közötti szállítás előre meghatározott ütemterv szerint
  • ponyvázás gyorsnyitású rendszerrel
  • rakodás felügyelete és koordinálása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (menetlevél, szállítólevél)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • C + E kategóriás jogosítvány
  • belföldi árufuvarozói igazolvány, GKI igazolvány, digitális tachográf kártya
  • PÁV
  • 24 tonnás tehergépjárművel, fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvánnyal, komplexebb feladatok elvégzése esetén, magasabb bérsávba történő besorolás
  • nyugdíjasok számára vonzó jövedelem kiegészítési lehetőség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • fix, előre tervezhető munkarend
  • alapbéren kívüli juttatások (mozgóbér, pótlék, bónusz, cafetéria)
  • nettó 100.000Ft belépési bónusz
  • átképzési tanfolyam költségét támogatjuk
  • munkába járás támogatása (városon kívül 15ft/km, számlás jegy ellenében 86% térítése)
  • több éves szakmai tapasztalat figyelembevétele a bérsávba történő besoroláskor
  • ingyenes szálláslehetőség
  • családias munkakörnyezet
  • Rudolph dolgozói kártyával igénybe vehető kedvezmények