OK

Budapest

  • Középiskola
  • Angol - Középfok
  • 1-3 év tapasztalat
  • Teljes munkaidő
  • Általános munkarend
B2B Online Marketing munkatárs

Szeretnél egy online világban sikeresen működő vállalat tagja lenni? Egy olyan cég számára keresünk kollégát, akik nemcsak követik, hanem diktálják a trendeket! Ha van már tapasztalatod online marketingben B2B oldalon, akkor jelentkezz!

Milyen feladatok várnak Rád?:

  • online marketing kampányok E2E menedzselése
  • a kampányok optimalizálása
  • dedikáltan támogatod majd a hozzád tartozó ügyfélszegmenst
  • szorosan együttműködsz majd a belső csapatokkal a sikeres kampányok érdekében
  • a csapatok számára marketing célú prezentációk készítése
  • ügyfélajándékok tervezésében való részvétel

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • van már legalább 2-3 éves tapasztalatod online B2B marketingben, vállalati oldalon
  • az általad készített kampányok optimalizálásában is jártas vagy
  • igazi csapatjátékosnak tartod magad
  • kreatív ötleteiddel segíted az együttműködést
  • az angol nyelvet kommunikációs szinten használod
  • tudsz érvelni az ötleteid mellett, de szükség esetén kompromisszumot is tudsz kötni

Munkádért cserébe:

  • a területen versenyképes bérezéssel honorálnak
  • változatos cafeteria elemek tartoznak a juttatási csomagba
  • egy fiatalos, modern irodában dolgozhatsz, de jelen helyzetben van lehetőség az otthoni munkavégzésre is
  • egy stabil hátterű vállalathoz csatlakozhatsz, ahol megbecsülik majd munkádat
  • szakmai tréningek, konferenciákon való részvétel

Állás, munka területe(i)

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.