OK

SPAR Magyarország Kft.

2060 Bicske

  • Általános iskola

  • A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 29 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

    A Bicskei Logisztikai Központunkba keresünk kiemelkedő feltételekkel új munkatársat, az alábbi pozícióba:

Áru-összekészítő (Bicske)

Feladatok:

  • Termékek megadott lista alapján történő összekészítése
  • A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása
  • Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Fizikailag terhelhető

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört és ehhez szakmai támogatást biztosítunk
  • Alapbér + produktív juttatás + teljesítményarányos fizetés
  • Ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvány) megszerzésének lehetősége
  • Munkába járás ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Felcsút, Alcsútdoboz, Vértesacsa, Lovasberény, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Bicske, Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Szár, Szárliget
  • Műszakpótlékok (délutáni, éjszakai, hétvégi)

Állás, munka területe(i)

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség

Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

"JELENTKEZEM" gombra kattintva küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.