OK

Budapest

  • Főiskola
  • Angol - Középfok
  • Teljes munkaidő
  • 3-5 év
Adattárház szervező/fejlesztő

Partnerünk adatszolgáltatással, adattárház szervezéssel, fejlesztéssel foglalkozik, teljeskörű megoldásokat szállítanak ügyfeleik részére: integrációs igények felmérése, tervezése, project management, design, fejlesztés, tesztelés és support. Multinacionális cégeknek dolgoznak globális projekteken, amikhez leginkább Oracle és Cloud technológiákat használnak.

Feladatok:

  • Közreműködés adattárház szervezési, fejlesztési feladatokban
  • Adatszolgáltatások, riport és integrációs igények felmérése, tervezése
  • Fejlesztés Oracle, ODI, Unix, MSSQL, Hadoop, CDAP, Collibra, GCP technológiákkal

Pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2 év tapasztalat: reporting fejlesztés / adattárház szervezés / fejlesztés / adatelemzés / kontrolling
  • 4 év tapasztalat ORACLE SQL, Google Cloud technológiában (bigtable, bigquery) vagy Hadoop technológiában
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny:

  • UNIX
  • Oracle Data Integrator
  • APEX területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés: bruttó 800.000 – 1,2 M Ft
  • Egyéb juttatások, bónusz
  • Hosszútávú lehetőség további szakmai fejlődésre multinacionális környezetben
  • Rugalmas munkaidő
  • Távmunka, Home Office, próbaidő alatt is - idő 50% - ban

Állás, munka területe(i)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat

3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

Főiskola

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.