OK
Access Support Specialist - Német nyelvtudással

IT Services Hungary Kft.

Szeged

Munkaidő
Teljes munkaidő
Általános munkarend
Elvárások
Német felsőfok
Nem igényel tapasztalatot
Középiskola

Feladatok:

  • Szoftveres és telefonos távsegítség a Deutsche Telekom által megrendelt antenna (2G/3G/4G/5G) állomásokat érintő műszaki fejlesztésekhez
  • Ezzel kapcsolatos bejövő hívások és változtatások (Change) adminisztrációja
  • Telefonos kapcsolattartás a helyszínen lévő kivitelezővel
  • Információcsere támogatása a helyszíni munkálatokat végző technikus és szakmai csoportok között

Elvárások:

  • Anyanyelvi környezetben is magabiztos német nyelvtudás
  • Műszaki affinitás
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség
  • Hálózati ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM sportpass, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, DT-ITS pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Állás, munka területe(i)

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás

Szükséges tapasztalat

Szükséges végzettség

Középiskola

Szükséges nyelvtudás

Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege

Elküldöm magamnak Értesítést kérek
Mentés kedvencnek Tovább a jelentkezéshez
Az állás mentéséhez adja meg e-mail címét vagy jelentkezzen be profession.hu profiljába!