PROFESSION

OK

Labsystem Kft.

Szervizmérnök, szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:

  • A forgalmazott készülékek üzembe helyezése
  • A készülékek helyszíni vagy irodai (XV. kerület) szervize
  • Termékekkel kapcsolatos dokumentáció gondozása
  • A készülékek teljesítményének ellenőrzése, validálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök/technikusi végzettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Biztos angol nyelvtudás (a termékek dokumentációi többnyire angol nyelvűek)
  • Kulturált megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hűtéstechnikai berendezések szerelésében szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati érzék
  • Elektronikai szerelés hobby szinten is

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, autóhasználat
  • Kellemes légkör, dinamikus munkakörnyezet

Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások: céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek