PROFESSION

OK

BioTech USA Kft.

Informatikus

munkatársat keres teljes munkaidőben,
azonnali munkakezdéssel.

A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.
Szadai telephelyünkre keresünk új kollégát a fenti munkakörbe!

Feladatok:

  • Kliens oldali szoftverek és hardverek beállítása, üzemeltetése, nyilvántartása, Helpdesk funkció ellátása
  • Mobil eszközök konfigurálása
  • Hibaelhárítási feladatok támogatása
  • Irodai eszközök/nyomtatók kellékanyagainak nyilvántartása, cseréje, eszközök hibáinak alapszintű elhárítása
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú informatikai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó orientált látásmód

Előny :

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kiegészítő információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Fiatal csapatunk tagjaként van lehetőség a kreatív ötletek megvalósítására
  • Szakmai fejlődésedet tapasztalt vezetőink támogatják
  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Versenyképes fizetést kínálunk
  • Évvégi bónuszrendszert működtetünk
  • Támogatjuk a sportos és egészséges életmódot
  • Éves céges rendezvényeken biztosítjuk dolgozóink kikapcsolódását
  • Kedvezményes dolgozó vásárlási lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tudsz pályázni fényképes szakmai önéletrajzoddal, motivációs leveleddel és nettó fizetési igényed megjelölésével!

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:

Szada