PROFESSION

OK

Groupama Biztosító Zrt.

BCM koordinátor

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kulcsszereped lesz az üzleti hatáselemzések aktualizálásában, elvégzésében,
  • a BCP akciótervek rendszeres felülvizsgálatában, naprakészen tartásában, elkészítésében és a készítés koordinációjában a vállalat egészét, vagy nagy részét érő, várható kiesési esetekre vonatkozóan (pandémia, szmogriadó, bombariadó, épület kiesése).
  • Számítunk Rád az alternatív helyszín és távmunka koncepció kialakításában, rendszeres tesztelésének koordinációjában,
  • a BCP tesztek dokumentálásában és a DR tervek tesztelésének irányításában,
  • valamint a katasztrófa elhárítással kapcsolatos DR feladatok ellátásában is, mint pl. a katasztrófa elhárítási (DR) tervek kidolgozásának összehangolása, minőségbiztosítása, napra készen tartása és döntés-előkészítés a DR helyzet megoldása kapcsán.
  • Ezenkívül a az infrastruktúra tervezése, átalakítása során a katasztrófa elhárítási szempontok érvényesítése,
  • az IT BCM szempontból releváns szabályzatainak naprakészen tartása, és
  • a rendszeres és eseti auditokra való felkészülés BCM szempontú szakmai koordinációja is mindennapi feladataid közé tartozna.

  • van BCM munkatapasztalatod,
  • jó az írásbeli és szóbeli kommunikációd,
  • precizitás jellemez,
  • kifejezetten jó koordinációs készségekkel rendelkezel,
  • nem riadsz meg a felelősségtől, önállóságtól.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • pénzintézeti tapasztalattal rendelkezel,
  • van már koordinációs tapasztalatod auditokra való felkészülésben, audit vizsgálatokban.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

  • nálunk egy dinamikus csapat tagjává válhatsz, 1 / 2
  • lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • mi hosszútávon tervezünk veled.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest