PROFESSION

OK

Lapcom Zrt.

  • Szeged

A LAPCOM Zrt. dinamikusan fejlődő médiavállalat, napilapok és online oldalak kiadója

Szoftverfejlesztő (PHP)

munkatársat keres azonnali kezdéssel a szegedi irodájába

A munkakör célja:

A Társaságunk által üzemeltetett hírportálok és online szolgáltatások back-end fejlesztése

Feladatok:

  • Részvétel új fejlesztési projektek előkészítésében és megvalósításában
  • Meglévő webes hírportálok és listing site-ok fejlesztése
  • Webes alkalmazások szerver oldali logikájának fejlesztése
  • Automatizált tesztelés kialakítása

Elvárások:

  • 3-5 éves programozói háttér
  • Erős PHP 5.x(+), phpunit / phpdesc
  • MySQL tapasztalat
  • Symfony2(+) keretrendszer min 1 év aktív tapasztalat, Unit tesztelés ismerete
  • Doctrine2, vagy más ORM
  • ElasticSearch ismerete
  • GIT használata
  • Docker ismerete
  • Kiváló problémafelismerő készség
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Nyitottság és kommunikációs készség
  • DDD, TDD, BDD
  • Solr, Java, Ant, Jenkins, Selenium, Behat, Frontend ismeretek, valamint szakmai angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Igényes, dinamikus munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat, bérigény megjelölésével, a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk 2018. szeptember 20-ig.

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Szeged