PROFESSION

OK

rEVOLUTION Software Kft.

Support Tanácsadó

Munkakörbe

Ha úgy érzed, hogy a szakma legjobbjai között a helyed, a munkád a hobbid,
és ösztönzőleg hat az állandó szakmai kihívás, akkor jelentkezz és részese lehetsz professzionális, baráti csapatunk jövőbeni sikereinek!

Mik lesznek a feladataid?

  • Kisvállalati ügyviteli szoftverek telefonos, e-mailes, chates terméktámogatása, hibaelhárítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és segítségnyújtás a szoftverekkel kapcsolatban felmerülő kérdések kezelésében
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, rendszerezése, továbbítása
  • Szakmai kapcsolattartás a szoftverfejlesztőkkel
  • Terméktesztelésben való részvétel

Mit várunk Tőled?

  • Ügyviteli folyamatok terén szerzett tapasztalatot
  • Microsoft Excel, Word, Outlook és Powerpoint készségszintű használatát
  • Adatbázis kezelési ismereteket (MS SQL)
  • Magas fokú türelmet és empátiát
  • Gyors és hatékony problémamegoldó készséget
  • Stressz és monotonitástűrést
  • Folyamatos önképzést, tanulás iránti igényt

Lépéselőnyöd van másokkal szemben, ha rendelkezel

  • pénzügy, számvitel ismeretével,
  • support területén szerzett tapasztalattal.

Miért válassz minket?

  • Mert egy növekvő, megbízható, stabil hátterű cég része lehetsz.
  • Folyamatos szakmai képzéseken fejlesztheted tudásod.
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk.
  • A+ kategóriájú irodaházban, kellemes munkakörülményekkel várunk!
  • A komoly munka mellett rendszeresen bulizunk a belvárosban, az irodánk hatalmas tetőtéri teraszán.

Amennyiben megfelelsz a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint fizetési elképzelésedet is megjelölő motivációs leveled küld el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 1133 Váci út 76.