PROFESSION

OK

R & R Software Zrt.

Mobil platform fejlesztő (Android)

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját fejlesztésű mobil üzleti alkalmazás fejlesztésében, megrendelőink egyedi igényei alapján történő továbbfejlesztési projektekben való részvétel
  • Alkalmazásra vonatkozó hibabejelentések kivizsgálása és javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (utolsó éves egyetemi, nappalis hallgatók jelentkezését is várjuk)
  • Android fejlesztési tapasztalat
  • Android Studio ismerete
  • GIT rendszer ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SQL tapasztalat (DB2 és/vagy Oracle és/vagy MSSQL adatbáziskezelő rendszer ismerete)
  • C# vagy iOS (SWIFT 4) alkalmazás fejlesztési tapasztalat
  • CI / CD vagy teszt automatizálás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes, részletes magyar nyelvű önéletrajzát!

Elvárt nyelvismeret:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges tapasztalat:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

1038, Budapest, Ráby Mátyás utca 7.