PROFESSION

OK
TMX Mobile Solution Szerviz Kft

Okostelefon szerelőnek

akár azonnali munkakezdéssel Budaörsre!
Tudás és tapasztalathoz mérten, különböző pozíciókban!

Egyéb információ az állásról:

Ha érdeklődsz a kütyük javítása iránt,
Érdekel, hogy működnek az okostelefonok?
Megtanulnád a jövő szakmáját?
Elmélyülnél a mobilozás rejtelmeiben?
Szívesen dolgoznál modern környezetben a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel, egy dinamikusan fejlődő munkahelyen!

FELADAT:

  • hibás okostelefonok, laptopok és más okos kütyük javítása

GYERE HOZZÁNK, HA:

  • van gyakorlatod telefonok, laptopok javításában
  • ha érdekel a működésük
  • ha megtanulnád több féle telefon javítását
  • ha mobil virtuóz műszerész vagy technikus szeretnél lenni
  • ha jól bánsz az egérrel
  • már az oviban is a csavarhúzó vagy a telefon volt a jeled
  • ha már dolgoztál hasonló munkakörben

AMIRE BIZTOSAN SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK:

  • A tapasztalatodnak megfelelő munkakört tudunk biztosítani
  • munkába járás maximális támogatása
  • béren kívüli juttatások
  • a betanulási folyamatban mentort, türelmet és sok támogatást kapsz
  • kiváló, modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • karrier út (ha akarsz haladni ezen az úton)

Budaörs (kiváló elhelyezkedés, jó tömegközlekedési lehetőségek, vasútállomás mellett, nagy Tesco mögött)

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál!

Jelentkezésedet követően egy személyes találkozóra hívunk, ahol bővebb információkat kaphatsz és megismerhetsz cégünkkel.

Elvárt nyelvismeret:

    Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

    1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budaörs