PROFESSION

OK

OTP MOBIL KFT.

IT Projektvezető

Feladatok:

  • Projektek levezénylése
  • Követelmények és technikai specifikációk dokumentációja
  • Informatikai rendszerek fejlesztésének támogatása az üzleti területek igényeinek elemzésével, tervezésével és dokumentálásával
  • Az üzleti igényekre megvalósítási javaslatok, alternatívák kidolgozása és kommunikálása
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztői csapatokkal
  • Együttműködés az UI és UX csapatokkal
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Határidők, és a költségvetés folyamatos figyelése, optimalizálása
  • Projekt célok megvalósulásának biztosítása, akciótervek készítése
  • Projektek technikai megvalósíthatóságának vizsgálata, IT technológiai háttér biztosítása
  • Integrációs tesztek irányítása, támogatása
  • Változásmenedzsment kezelése
  • Kockázatkezelés
  • Új projektek indításának tervezése
  • Döntés előkészítő javaslatok készítése, a megoldási javaslatok prezentálása
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolat az üzletfejlesztési és IT területtel
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és szállítókkal
  • Fejlesztési dokumentációk véleményezése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • Mobil alkalmazás fejlesztési projektekben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alkalmazásfejlesztési projektekben legalább 2 éves, projektvezetői tapasztalat
  • Legalább 2 éves, informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Projektvezetési módszertanok ismerete
  • Vezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmény értékelésének képessége)
  • Eszkalációk hatékony kezelése
  • Kiváló elemzői és szervezői készség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó konfliktuskezelési képesség
  • Jó problémamegoldó és együttműködési képesség
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Magabiztos MS office használat (Projekt, Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy dinamikus csapatban
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Jól megközelíthető munkahely

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a tárgymezőben a meghirdetett pozíció feltüntetésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk a jelentkezéseket.

Munkavégzés helye:

Budapest