PROFESSION

OK

Szelence Kft.

Mérnök - üzletkötő

munkatársat keresünk Magyarországon működő cégek látogatására

FELADATOK:

  • új és meglevő vevőpartnerek rendszeres látogatása.
  • Ipari szivattyúk, keverők, centrifugák, vákuumgépek értékesítése
  • Külföldi partnerekkel angol nyelven történő kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • főiskolai vagy egyetemi gépész végzettség
  • Magabiztos társalgási szintű angol nyelvtudás
  • minimum középfokú angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés képessége
  • jó terhelhetőség
  • jó tárgyalási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • a jelölt munkáját támogató kialakult kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • jó kollektíva
  • hosszútávú munkalehetőség
  • a munkavégzéshez gépkocsi, mobil telefon, laptop

A magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető