PROFESSION

OK

PSP Siklóssy & Partner Kft.

TERMELÉS VEZETŐT

Észak-Kelet Magyarország, termék összeszerelés, angol nyelv

Feladatai:

Feladata a mintegy 130 fős, többműszakos munkarendben dolgozó termék összeszerelő egység vezetése. Felelős többek között a vevői igények teljesítéséért, a termék- és gyártási folyamat minőségért, karbantartási munkák elvégzéséért, munkavállalók továbbképzéséért, új termék bevezetéséért, vevői igények alapján történő műszakok szervezéséért.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Ideális pályázónk felsőfokú műszaki végzettséggel, legalább 3 éves termelésben szerzett vezetői tapasztalattal, folyamatszemlélettel, jó kommunikációs, elemző és problémamegoldó készséggel, valamint tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik.

Kérjük, magyar és angol nyelvű fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 38416. pályázati számra hivatkozva küldje el.

Rugalmas munkavégzési hely, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye