PROFESSION

OK

Siemens Zrt.

  • Teljes munkaidő

Erősáramú üzembehelyező mérnököt keresünk.

Csatlakoznál?
Erőművi terület
Siemens Power and Gas divízió

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire. Ezért keresünk folyamatosan olyan érdeklődő, nyitott embereket, akik nem félnek feltenni a kemény kérdéseket sem. Úgy, mint minden Siemens munkatárs világszerte. Úgy, mint te?

Milyen feladatok várnak rád?

  • A Siemens által szállított erőművi villamos komponensek és rendszerek (generátorok, transzformátorok, kapcsólóberendezések, védelmek, kis- és középfeszültségű fogyasztók és szünetmentes áramforrások) üzembe helyezése
  • A dokumentációban megadott szakmai útmutatások és a nemzetközi sztenderdek követése a normáknak megfelelően
  • Az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása a betanulást követően
  • Üzembe helyezési határidők betartása, beszámolók, dokumentációk készítése
  • Az üzembe helyezett rendszerek átadása az ügyfél kinevezett szakemberei részére egy „Training on the Job” oktatás keretében

Mi különböztet meg téged másoktól?

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • 2-3 éves, releváns munkatapasztalat
  • Aktív, magas szintű angol nyelvtudás
  • Mobilitás
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
  • Oktatásban, tudás-átadásban alkalmazható kompetenciák

Előnyt jelenthet:

  • Siprotec (Digsi) védelmi relék ismerete,
  • külföldi munkatapasztalat,
  • erőművi vagy forgógépes munkatapasztalat

Mit érdemes még tudnom?

  • A munkavégzés helye: Külföld / világszerte (projektek között rendszeres
  • pihenőidőt biztosítunk Magyarországon)

Milyen képeségekre van szükségem?

  • együttműködő, önálló, minőségorientált személyiség,
  • csapatszellem, kiváló alkalmazkodóképesség
  • döntési és irányítási képesség
  • határozottság, terhelhetőség
  • nyitottság más kultúrák iránt

Mit kell még tudnom?

  • Nemzetközi csapatban való munkavégzés,
  • kiemelkedő juttatási csomag.

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a pozíció feltüntetésével várjuk.

Munkavégzés helye:

Külföld / világszerte