PROFESSION

OK

Becton Dickinson Hungary Kft.

Termelési munkatárs

(anyagmozgató tevékenység)

munkakörbe kifejezetten felelősségteljes és munkájára igényes új munkatársakat.

Feladatok:

  • Legfontosabb feladata a “fehér” terület alapanyaggal való ellátása, a területen készült késztermékek csomagolása, és a termékek, hulladékok szupermarketbe történő szállítása (kézi anyagmozgatás, “sorkiszolgáló” tevékenység).
  • A csomagológép, pántológép működtetésének elsajátítása és azok rendeltetésszerű használata.
  • A tevékenységével együttjáró dokumentációk kezelése, töltése

Elvárások:

Az ideális jelölt munkájára és környezetére igényes, precíz, az aprólékos munka és a dokumentáció kezelése nem okoz számára gondot, és szívesen együttműködik csoportja tagjaival.
Szükséges:

  • Legalább szakiskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása
  • Amit kínálunk:

    • Piaci szintű jövedelem
    • Béren felüli juttatások, bónusz
    • Munkába járás, étkezés, sportolás támogatása
    • Céges rendezvényeken való részvétel
    • Fejlődési - és előrelépési lehetőség
    • Tiszta, rendezett, egészséges és biztonságos munkakörnyezet
    • Csapat- és emberközpontú vezetés, dinamikusan fejlődő, stabil vállalat

    Egyéb infó:

    • Munkavégzés helye: Tatabánya Ipari Park
    • Munkaidő: teljesidős (3 szakos)

    Pályázatod a BD honlapján keresztül a meghirdetett állásra kattintva, vagy a "jelentkezem" gombra kattintva (csatolt word fileban) tudod leadni. Részletes információkkal a +36 30/567-5702 telefonszámon állunk rendelkezésre.

    Munkavégzés helye:

    Környe