PROFESSION

OK

LuK Savaria Kft.

Folyamatmérnök

Főbb feladatok:

  • Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása a gyár teljes területén
  • A gyártásban fellépő konkrét problémák technológia-orientált elemzése, megoldása projektrendszerben
  • Kapcsolattartás a LuK bühli központjának hasonló területével, esetenként a többi LuK üzemmel
  • Minőségügyi problémák megoldásában való közreműködés
  • A projektek eredményeinek dokumentálása és megismertetése
  • Folyamatos kommunikáció és koordináció az illetékes területekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnöki végzettség
  • előny CNC programozásban szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos német vagy angol nyelvismeret szóban, írásban (angol nyelvismeret előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, SAP, Power Point)
  • Szisztematikus gondolkodás; ismert problémamegoldó módszerek, elemzési technikák elsajátítására és alkalmazására irányuló készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • rugalmas munkaidő,
  • albérlet támogatás,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 94/588 100

Zanati út 31.
Szombathely
9700

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Zanati út 31.