PROFESSION

OK

Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelepe

Számviteli munkatárs

feladatok:

  • nyilvántartási, könyvelési feladatok megszervezése és ellátása
  • számviteli előírások értelmezése, a változások figyelemmel kísérése
  • költséghely nyilvántartás vezetése, kimutatások készítése
  • egyes külső, felügyeleti adatszolgáltatások elkészítése
  • adatszolgáltatási előírások változásának követése
  • részvétel az IFRS éves beszámoló összeállításában és dokumentálásában

elvárások:

  • folyékony, mindennapi munkához szükséges angol nyelvtudás
  • felsőfokú gazdasági (számviteli) végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés (IFRS minősítés előny)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás

Ajánlatunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívások

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzát juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Hold utca 27.